Webinary – spotkania Q&A uczestników kursu

Ze względu na awarię Facebooka a tym samym naszej grupy (z pytaniami)  #07 spotkanie – jest przeniesiona na 11 października 2021 i tradycyjnie o godzinie 20.00 – odbędzie się na TEJ stronie.


W czasie spotkania Q&A na żywo:

 • przeanalizuję i ocenię zdjęcia kursantów
 • odpowiem na pytania, które pojawią się w czasie kursu

Jak zgłosić zdjęcie do oceny, jak zadać pytanie?

 • Najprościej – udostępnić pytanie/zdjęcie na Grupie Wsparcia i oznaczyć hasztagiem #PYTANIE

 

Zapis poprzednich spotkań: 

Zapis spotkania #06 z 26 lipca 2021

 

 

Zapis spotkania #05 z 15 czerwca 2021

Zapis spotkania #04 z 19 kwietnia 2021

Zapis spotkania #02 z 10 lutego 2021

 

Zapis spotkania z 11 stycznia 2021

3 comments on “Webinary – spotkania Q&A uczestników kursu

 1. Szkolenie wypełnione wiedzą oraz praktycznymi radami. Profesjonalnie prowadzone, w interaktywnej formule. Zakres wiedzy zaskakująco szeroki, nie ma innego kursu który obejmowałby tak wiele zagadnień. Bardzo odpowiada mi forma warsztatów, gdzie jest możliwość zadawania pytań. Odpowiedzi Piotra Trybalskiego na pytania kursantów wyczerpujące, inspirujące, dają motywację do pracy! Omówione zarówno kwestie techniczne, jak i wymiar artystyczny, ekspresji wizji fotografa. Polecam gorąco każdemu, kto chce rozwinąć swoje fotograficzne umiejętności.

  Odpowiedz
 2. Jeny jakie długie! Na trzy podejścia musiałam to zrobić.
  Ale: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ i po stokroć DZIĘKUJĘ za ten odcinek!
  Za mówienie różnych rzeczy szczerze, uczciwie i prosto z mostu. Za inspirowanie. Za szczodrość w dzieleniu się wiedzą. Za zmuszanie do interpretacji, odrealniania, myślenia, szukania historii.
  A najbardziej za to stwierdzenie: Im szybciej uciekniecie z krajobrazu….. 🙂 No, pozamiatałeś! LOVE!
  Bo już to zrozumiałam, choć po warsztatach w Berlinie miałam ochotę Cię udusić 🙂
  Piotrek, dajesz ludziom fotograficzne skrzydła i to jest w ogóle przecudowne!

  Odpowiedz
 3. Q&A #5 – rewelacja ! Mega porcja informacji , wybitny talent dydaktyczny Piotrze ! Wielkie dzięki ! Rozczulił mnie lejek, disco-polo krajobrazu i delikatność w krytyce naszych poczynań ;-). Chapeau bas!
  Ale, ale ….uważam, że można bardziej restrykcyjnie podchodzić do tematów po wielokroć powtarzanych i odsyłać ( nas) pytających do źródeł co wpłynie na zwięzłość stylu i krótszy czas trwania lub/i da możliwośc omówienia większej liczby zagadnień w tym samym czasie. Zdaje sobie sprawę , że w dydaktyce powtarzanie = utrwalanie, ale …są granice ( jak mówiła Nałkowska ). Moim zdaniem wskazana jest większa dyscyplina byśmy nie kręcili się wciąż na tej samej karuzeli.
  Nie do końca przekonuje mnie sugestia odnośnie umieszczania struktur pasiastych w kadrze kwadratowym, mam z tym problem. Próbowałam znaleźć takie wzorce u wielkich fotografii, ale nie trafiłam .
  POza wszystkim i na koniec uważam, że wykonujesz Piotrze gigantyczny kawał roboty bardzo potrzebny nam, którzy próbuje robić lepiej to co kochają. Może powinnam to napisać w liczbie pojedynczej, bo nikt mnie nie upoważniał, ale tak myślę.
  Bardzo dziekuję.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.