Cóż, to pytanie, które warto zadać sobie, osobiście: czy chcę się rozwijać, czy chcę wyjść ze strefy komfortu i podjąć nowe wyzwanie? Czy rozumiem, że dobra, mądra, wartościowa, budząca emocje fotografia nie zaczyna się tam gdzie w pękatej torbie lśnią drogie obiektywy i profesjonalne “body” aparatu? Że tak naprawdę w dobrej fotografii chodzi o coś zgoła innego niż świetny sprzęt, że sercem, motorem i sprawcą świetnych zdjęć jest po pierwsze nasza wrażliwość, po drugie umiejętności, które musimy nabyć, a potem – nieprzerwalnie – rozwijać je, dbać, analizować? Jeśli tak myślisz – tak, to jest kurs dla Ciebie. Zapraszam!   

Komputera z dostępem do internetu i działającymi głośnikami. Kurs udostępniam w postaci filmów, które można oglądać, pauzować, oglądać w częściach  w wygodnym dla Ciebie momencie. Dostęp do filmów kursu możliwy jest tuż po zaksięgowaniu wpłaty.

Wystarczy wybrać pakiet i kliknąć przycisk “KUPUJĘ”, który przenosi do sekcji transakcyjnej, połączonej z rejestracją w systemie kursowym (trzeba podać wybrany przez siebie login i hasło). Opłatę można wnieść płacąc przelewem online lub PayPal. Na życzenie wystawiana jest faktura VAT. Tuż po zaksięgowaniu zakupu wysyłany jest email informacyjny. 

Kursy znajdziesz na stronie profilu pod adresem https://akademia.fotografwpodrozy.pl/twoj-profil/ – dostępnym po zalogowaniu danymi, podanymi w czasie zakupu/rejestracji. 

Kurs w tej postaci pozostanie w niezmiennej cenie. Jednak planuję rozwijać poszczególne pozycje tematyczne i wówczas cena znacząco wzrośnie. 

Dostęp nie jest ograniczony czasowo, więc napiszę – na zawsze. Z punktu widzenia prawnego muszę jednak napisać, że dostęp do kursu będzie możliwy tak długo, jak długo będę prowadził działalność gospodarczą. Nie planuję zmian w tym zakresie, więc na tę chwilę umówmy się, że jest dożywotni.  

Rabaty to dodatkowa wartość dla uczestników kursu. W zależności od typu rabatu mają różną formę. I tak:

Rabat na monitory EIZO: pojawia się regularnie, na określony czas. Obecny program trwa do końca stycznia 2021 roku. Każdy uczestnik kursu dostaje KOD na rabat na wybrane modele monitorów. Poziom rabatu zależy od monitora, przeciętnie jest to kwota od 300 do 1000 zł. 

Rabat na plener fotograficzny: to rabat w wysokości 100 zł na każdy plener (!!!). Tuż przed ogłoszeniem pleneru fotograficznego na specjalnej grupie na Facebooku udostępniam kod rabatowy. Rabat nalicza się na każdy plener, co oznacza, że można z niego skorzystać np. 5 razy w ciągu roku, uczestnicząc na pięciu plenerach. Rabat nie dotyczy fotowypraw i warsztatów reporterskich i street photo,

Rabat na warsztaty Adobe Lightroom i Street Photo: to rabat na warsztaty, które będą zorganizowane online w okresie styczeń – luty 2021. Każdy kto wykupi pakiet srebrny lub złoty otrzyma kod rabatowy i – w momencie uruchomienia warsztatów – zaproszenie do udziału. 

Spotkania Q&A mają formę webinariów, czyli spotkań na żywo, podczas których odpowiadam na pytania kursantów, rozwiązuje zagadnienia, które pojawiają się w komunikacji zwrotnej, objaśniam dodatkowe zagadnienia poruszone lub nie poruszone w kursie. Webinary odbywają się nie częściej niż raz w miesiącu. 

To zamknięta grupa – nazwijmy ją grupą wsparcia – wyłącznie dla uczestników kursu, w której na bieżąco można zadawać pytania, dyskutować; w której pojawiają się inspiracje i oferty oraz wszelkie, dodatkowe materiały dotyczące kursu. Aby uczestniczyć w działaniach grupy trzeba posiadać konto w serwisie Facebook. 

Kontakt ze mną jest możliwy zarówno na grupie kursowej (dla uczestników kursu), jak i pod emailem piotr@fotografwpodrozy.pl

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.