Jak wygląda udział w przeglądzie portfolio?

Przegląd portfolio online krok po kroku:

 1. Wybierz swoje zdjęcia – najlepiej około 20-25, różnorodne, tak bym zobaczył jak i co fotografujesz. Przemyśl dobrze wybór, najlepiej zrób go na dwa lub nawet trzy etapy.
 2. Prześlij mi je – najlepiej udostępniając w postaci LINKU (nie udostępniaj folderu, ale link do folderu) na Dropboxie, OneDrive, iCloud lub Wetransfer.com, nie przesyłaj proszę linków do galerii na stronie internetowej czy Facebooku. Zdjęcia przygotuj w wielkości 1920 pikseli dłuższy bok, format JPEG. 
 3. Odpowiedz na pytania z ankiety (odpowiedzi prześlij mailem):

  – Co najbardziej lubisz fotografować?
  – Jak często fotografujesz (codziennie, tylko na wakacjach, w weekendy etc)?
  – Jaki posiadasz aparat (marka i model)?
  – Co uznajesz za swoją najmocniejszą, fotograficzną stronę, co zaś za najsłabszą?
  – Jakie są Twoje oczekiwania związane z fotografią (chcesz z tego żyć, chcesz po prostu robić lepsze zdjęcia, masz ambicje zostać fotografem etc)?

 4. Prześlij na adres piotr@fotografwpodrozy.pl propozycję terminów spotkania online (najlepiej kilka terminów w ramach: od poniedziałku do czwartku, optymalnie od godziny 20.00)
 5. W czasie spotkania na żywo porozmawiamy o Twoich zdjęciach, a zapis wideo spotkania dostaniesz po spotkaniu

Jak przekaże Ci moją ocenę?

Optymalnym rozwiązaniem jest webinar, czyli spotkanie online przez Internet. Nie potrzebujesz do tego żadnego oprogramowania – wystarczy komputer z głośnikami i  kamerką. W czasie takiego internetowego spotkania będziesz mógł usłyszeć moją opinię. Pokaże Ci – w czasie rzeczywistym – co można na nim, zdjęciu, zmienić aby było lepsze (zarówno w kwestii kadrowania jaki i obróbki w komputerze). Nasze internetowe spotkanie będzie trwało do 1h-1.5h. Optymalna pora to wieczór, kiedy będziesz mieć czas i chwilę na skupienie. Spotkanie zostanie zarejestrowane, a link do filmu dostaniesz po spotkaniu – ocenę będzie można odtworzyć ponownie.

Po spotkaniu otrzymasz inspiracje związane z Twoimi fotografiami i planami rozwoju warsztatu fotografa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.