WEBINAR: Wszystko o... fotografowaniu krajobrazów

0
uczestników
0
lekcji
0
godzin nagrań
0
fotografii

Już blisko 160 osób bierze udział w kursie “Jak robić lepsze zdjęcia: warsztat fotografa podróżnika”, a w niedzielę rusza kolejny webinar.

KIEDY: 20 grudnia, niedziela, godz. 20:00
GDZIE: strona lekcji “Jak fotografować krajobrazy”

Będzie intensywnie, treściwie i praktycznie:

 • skąd brać pomysły na miejscówki fotograficzne?
 • gdzie są najlepsze widoki?
 • kompozycja: błędy i jak im zaradzić?
 • jak czytać światło w górach?
 • techniki: panorama, hdr, focus stacking, hiperfocal, time blending
 • jakim sprzętem fotografować i jak go ustawić?
 • akcesoria: filtry, statywy, plecaki, aplikacje obróbka zdjęć
 • krajobrazowych: Lightroom i Photoshop

Jak dołączyć do webinaru?

Szkolenie jest częścią całego kursu, dołączając do webinaru zyskujesz dostęp do 11 lekcji, 17 godzin szkoleń o fotografii podróżniczej, dziesiątek analiz, ponad 1000 zdjęć, omówień i rad. Dołączasz do grupy 160 kursantów (grupa cały czas rośnie).

Z okazji webinaru mam dla Ciebie rabat na CAŁY KURS. W koszyku wpisz kod KRAJOBRAZ. Jest ważny do końca niedzieli, 20 grudnia.

Czy warto dołączyć?

Po ostatniej lekcji, gdzie omawiałem fotografie znanych fotografów krajobrazu, reporterów, fotografów podróżniczych dostałem takie recenzje:

 • Obejrzałam do końca z zapartym tchem. Duża doza informacji otwiera głowę i włącza inne myślenie. Muszę obejrzeć co najmniej jeszcze raz (albo nawet kilka). To była dawka doskonałości. Cieszę się ogromnie, że zdecydowałam się zapisać na ten kurs.(źródło)
 • Dopiero teraz zobaczyłem materiał, aczkolwiek jeszcze nie w całości, ponieważ jest bardzo obszerny. I super i jest super. Piotr, szacun, jak to się teraz mówi (źródło
 • Pierwsza “lekcja” zaliczona. Jak zwykle masa informacji przedstawiona w bardzo przystępny sposób. No i od razu z “grubej rury”, czyli chyba najbardziej rozpoznawalni mistrzowie fotografii: Adams i Salgado. Pełna profeska. (źródło

Nazywam się Piotr Trybalski

25 lat doświadczenia fotografa - podróżnika

Moje fotografie i teksty mogłeś widzieć m.in. National Geographic, Travelererze, Ski Magazynie, Podróżach, Przekroju, Polityce…

Napisałem bestsellerowy poradnik „Fotograf w podroży”, teraz piszę książki reporterskie dla Wydawnictwa Literackiego, o ludziach gór.

Moje prace były wyróżniane i nagradzane w konkursach fotograficznych: Grand Press Photo, Leica Street Photo, Urban Photo Awards, Wielki Konkurs National Geographic. Zdobyłem tytuł Travel Photographer of The Year w prestiżowym, międzynarodowym konkursie fotograficznym.

Od dziesięciu lat prowadzę warsztaty i szkolenia fotograficzne m.in. na Kubie, w Argentynie, Chile, w Wietnamie i na Sri Lance, Norwegii, Islandii, na Słowacji, w Niemczech i w Czechach.

Blisko 600 osób zaufało mi i zdecydowało się podnosić własne umiejętności pod moim okiem.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.