1. Organizatorem warsztatów fotograficznych (dalej – Szkolenie) jest firma TravelBrain.pl, z siedzibą w Krakowie, ul. Obozowa 50A/15, NIP 794 114 22 27, REGON 120870343, tel. 791 851 871, email piotr@trybalski.com reprezentowana przez Piotra Trybalskiego, właściciela, zwanego dalej Organizatorem.
  2. Szkolenia organizowane są w Polsce oraz za granicą, w trybie stacjonarnym oraz wyjazdowym.
  3. Szkolenia nie są nie są imprezami turystycznymi, w szczególności jeśli chodzi o zapis i brzmienie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.
  4. Uczestnictwo w Szkolenia odbywa się na zasadzie wyrażenia woli uczestnictwa poprzez zgłoszenie realizowane na stronie internetowej Fotografwpodrozy.pl
  5. W momencie zgłoszenia na Szkolenie, uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia zaliczki rezerwacyjnej w wysokości uzależnionej od rodzaju Szkolenia, o wielkości zamieszczonej w opisie Szkolenia, płatnej w złotówkach.
  6. Płatność realizowana jest kanałem elektronicznym (przelew bankowy online) lub zwykłym (przelew na podane podczas składania zamówienia konto bankowe Organizatora)
  7. W cenie szkolenie nie zawierają się koszty zakwaterowania, transportu, ubezpieczenia, które to uczestnik jest zobowiązany pokryć indywidualnie
  8. Uczestnik warsztatów, może odstąpić od uczestnictwa w Szkoleniu na następujących warunkach:
  • bezkosztowo – do 10 dni roboczych od wpłacenia kwoty potwierdzającej uczestnictwo
  • z potrąceniem 50% wartości Szkolenia – jeśli rezygnacja uczestnika nastąpi na więcej niż 30 dni do dnia rozpoczęcia się Szkolenia
  • z potrąceniem 100% wartości warsztatów – jeśli rezygnacja uczestnika nastąpi na mniej niż 30 dni do dnia rozpoczęcia się Szkolenia

9.  Koszty rezygnacji, o których mowa w punkcie 8 liczone są zawsze od kosztu Szkolenia, który nie uwzględnia kwoty wydatków indywidualnych ponoszonych przez uczestnika Szkolenia (m.in. bilet lotniczy, zakwaterowanie, wiza, ubezpieczenie, wyżywienie, wydatki osobiste)

10. Uczestnik Szkolenia rezygnujący z udziału w warsztatach może przekazać miejsce innej osobie i tym samym nie ponosić kosztów rezygnacji. Warsztaty realizowane są zgodnie z programem warsztatów przesłanym każdemu uczestnikowi.

11. Organizator nie odpowiada za to czy uczestnik zostanie wpuszczony lub nie do kraju, w którym odbywa się Szkolenie, ani za wszelkie szkody podlegające odpowiedzialności cywilnej uczestnika Szkolenia, wyrządzone na przedmiotach i osobach trzecich przez uczestnika warsztatów.

12. Organizator zastrzega sobie do dowolnej zmiany programu Szkolenia, a w szczególności gdy warunki pogodowe nie pozwalają na organizację poszczególnych punktów programu warsztatów.

13. Wszystkie podawane w ofercie warsztatów kwoty są kwotami brutto, organizator wystawia na życzenie fakturę.

14. Udział w warsztatach i złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu

15. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Stan na 1 marca 2021

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.