DARMOWE SZKOLENIE ONLINE Z PIOTREM TRYBALSKIM

Jak uratować nieudane zdjęcia
w Adobe Lightroom

WEBINAR #02

konkretnie, treściwie, praktycznie

Już w poniedziałek, 8 lutego o godz. 20:00 zapraszam Cię na darmowy webinar na żywo, w czasie którego dowiesz się jak obrabiać zdjęcia w Adobe Lightroom, by osiągnąć zupełnie inny poziom jakości fotografii.

Agenda spotkania:

  • …dlaczego Lightroom?
  • w jaki sposób szybko i łatwo poprawić wygląd zdjęć?
  • jak “uratować” zdjęcie, powstałe w słabych warunkach?
  • klucz obróbki fotografii: krajobraz i portret – od czego zacząć, aby mieć świetny efekt końcowy?
Lightroom-obrobka-zdjec009
piotr-trybalski-webinar-warsztaty-fotograficzne[1]

PROWADZĄCY: PIOTR TRYBALSKI

zajmuję się tym, co w mowie angielskiej określa się mianem “photojournalism”, zaś w naszej – fotografuję i piszę, zazwyczaj w podróży. Przez blisko 10 lat kierowałem serwisem OnetPodróże, pisałem i fotografowałem m.in dla: “Outside”, „Polityka”, “Przekrój” „National Geographic”, National Geographic Traveler, „Podróże”, „Focus Historia”, „Magazyn Górski”, „SKI Magazyn”, “Witaj w podróży”.

Zdobyłem tytuł “Travel Photographer of The Year”

Moje prace były wyróżniane i nagradzane w konkursach fotograficznych: Grand Press Photo, Leica Street Photo, Urban Photo Awards, Wielki Konkurs National Geographic. Zdobyłem tytuł Travel Photographer of The Year w prestiżowym, międzynarodowym konkursie fotograficznym.

UCZĘ MYŚLEĆ FOTOGRAFIĄ

Od dziesięciu lat prowadzę warsztaty i szkolenia fotograficzne m.in. w Polsce, na Kubie, w Argentynie, Chile, w Wietnamie i na Sri Lance, Norwegii, Islandii, na Słowacji, w Niemczech i w Czechach. Blisko 800 osób zaufało mi i zdecydowało się podnosić własne umiejętności pod moim okiem.

ZAREZERWUJ MIEJSCE

Udział w webinarze jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje rezerwacja

.

Strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.